Sector: | Styling |
Categorie: | Fotografie |
Niveau: | mbo |
Lesduur: | onbeperkt |
Vind jij portretfotografie leuk en wil jij ervoor zorgen dat je foto’s echt gaan opvallen? Een goed fotobewerkingsproces is dan erg belangrijk en dat is precies wat je in deze Masterclass Photoshop gaat leren. Deze Masterclass is te volgen indien je Adobe Photoshop CS of Adobe Photoshop CC hebt. In totaal krijg je toegang tot ruim 2 uur aan video tutorials die helemaal in het teken staan van het bewerken van portretfoto’s.
Meer infoOm www.textraining.nl nog beter te maken, zijn we benieuwd naar jouw ervaringen. Hoe beoordeel jij de opzet en werking van de opleidingssite en het -aanbod?
Help ons het subsidieproces en de aangeboden opleidingen nog beter aan te laten sluiten op jouw wensen. Het invullen van de korte vragenlijst kost je maximaal 3 minuten.