Sector: | Management & Persoonlijk leiderschap |
Categorie: | Management |
Niveau: | hbo |
Lesduur: | 2 jaar (avond of dag) |
Dit programma behandelt alle essentiële onderwerpen die voor een manager in de mode- en/of textielbranche van belang zijn. U verbreedt niet alleen uw materialenkennis en uw kennis over de modemarkt maar gaat ook aan de slag met het opzetten van een pakkende marketingstrategie om uw creaties te positioneren in de markt. U ontwikkelt de vaardigheden om projecten te managen krijgt zicht op ontwikkelingen in de markt en weet in te spelen op klantbehoeften. Ook bekijkt u welke financiële kwesties binnen het gehele managementproces kunnen voorkomen en hoe u deze onder controle houdt. De opleiding is erg praktijkgericht. De theorie wordt direct toegepast in de praktijk.
Meer info€ 2000-4000
Excl. BTW
hbo
2 jaar (avond of dag)
diverse-varianten
TipOm www.textraining.nl nog beter te maken, zijn we benieuwd naar jouw ervaringen. Hoe beoordeel jij de opzet en werking van de opleidingssite en het -aanbod?
Help ons het subsidieproces en de aangeboden opleidingen nog beter aan te laten sluiten op jouw wensen. Het invullen van de korte vragenlijst kost je maximaal 3 minuten.